Diagozujemy sytuację

Konsument jeszcze nigdy nie był tak wymagający jak dziś. Skuteczna komunikacja wymaga budowania z nim stałej relacji.

Rozwiązujemy problemy

Tworzymy zintegrowane strategie marketingowe w sferze digital oraz kompleksowe realizacje w mediach społecznościowych.

Zapewniamy rezultaty

W Mint Media relację między marką a jej klientem stawiamy na pierwszym miejscu, bo wierzymy, że w ten sposób marki mogą budować swoją wartość.

 ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
 STWORZONYCH KREACJI
 ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW
 KLIKÓW W KAMPANIACH

O nas

Mint Media to agencja interaktywna. Tworzymy zintegrowane strategie marketingowe w mediach społecznościowych oraz kompleksowe realizacje w sferze digital. Jako jedna z pierwszych agencji w Polsce, zaoferowaliśmy pakiety mediowe opierające się na wykorzystaniu potencjału Facebooka. Byliśmy też jedną z pierwszych agencji, które wyprodukowały dedykowane aplikacje na Facebooku. Powstaliśmy w 2009 roku i od tamtego czasu dynamicznie się rozwijamy i znajdujemy się w grupie liderów rynku interaktywnego.
Nasza oferta idzie w parze ze światowymi trendami, jest kompleksowa i elastyczna. Konsument jeszcze nigdy nie był wymagający tak jak dziś. Skuteczna komunikacja wymaga budowania z nim stałej relacji w internecie - my to zapewniamy.
Mamy za sobą ponad 1000 zrealizowanych projektów – dla największych domów mediowych w Polsce, a także dla wielu klientów bezpośrednich, wśród których znajdują się m.in. PKO Bank Polski, Perła Browary Lubelskie, Polpharma, Ministerstwo Środowiska, Zdrowit czy Lux Express.

Inni o nas

NASI PARTNERZY